Mam dla was zniewalające wieści
Gabisia9 Postanowiła otóż dla nas opuścić swój blog i pozostawić samą
Alex.Hall1995 dla naszego bloga. Zrobiła to dlatego aby rozwinąć ten.
Od tego czasu będziemy współpracowały i wraz z Gabi zrobimy wam lepiej .
Możliwe ze blog Stardoll i my upadnie bo Alex zapowiada przejście od nas ponieważ nie chce sama pracować i im obojgu się to znudziło ...
Serdecznie zapraszamy do czytania tego bloga bo będzie ciekawie
Gabriela & Gabysia9 ;*
Oraz Aleksandra Hall ;D
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego czytania ;)