niedziela, 23 stycznia 2011

Wiadomość ! :)

Mam dla was zniewalające wieści Gabisia9 Postanowiła otóż dla nas opuścić swój blog i pozostawić samą Alex.Hall1995 dla naszego bloga. Zrobiła to dlatego aby rozwinąć ten.
Od tego czasu będziemy współpracowały i wraz z Gabi zrobimy wam lepiej .
Możliwe ze blog Stardoll i my upadnie bo Alex zapowiada przejście od nas ponieważ nie chce sama pracować i im obojgu się to znudziło ...
  Serdecznie zapraszamy do czytania tego bloga bo będzie ciekawie 
Gabriela  & Gabysia9 ;*
Oraz Aleksandra Hall ;D
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego czytania ;)



3 komentarze:

  1. usuń te głupoty =,= to kłamstwa, totalne. I przede wszystkim usuń nazwisko Gabi. Myślisz, że ktoś Ci tu będzie wierzył?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem za Alex nikt nie ma prawa tak o nich mówić! Nawet jeśli coś z stardoll i my by się stało to i z twoim.Wiesz dla czego?bo nie miała byś od kogo ściągać posty!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja tez!!! A z tym nazwiskiem Oli nie trafilas , nie ma na nazwisko Hall.!!! I usun te glupoty .. wiesz ze to jest karane policją ?? Jak ktos to zobaczy i zglosi to bedziesz miala przerypane .. a szczegolnie twoi rodzice -.- Chcesz im to zrobic? Chcesz placic kare , prosze bardzo! Podlosc ludzkanie zna granic!

    OdpowiedzUsuń