Od tego czasu będziemy współpracowały i wraz z Gabi zrobimy wam lepiej .
Możliwe ze blog Stardoll i my upadnie bo Alex zapowiada przejście od nas ponieważ nie chce sama pracować i im obojgu się to znudziło ...
Serdecznie zapraszamy do czytania tego bloga bo będzie ciekawie
Gabriela & Gabysia9 ;*
Oraz Aleksandra Hall ;D
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego czytania ;)
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego czytania ;)
usuń te głupoty =,= to kłamstwa, totalne. I przede wszystkim usuń nazwisko Gabi. Myślisz, że ktoś Ci tu będzie wierzył?
OdpowiedzUsuńJestem za Alex nikt nie ma prawa tak o nich mówić! Nawet jeśli coś z stardoll i my by się stało to i z twoim.Wiesz dla czego?bo nie miała byś od kogo ściągać posty!!!
OdpowiedzUsuńJa tez!!! A z tym nazwiskiem Oli nie trafilas , nie ma na nazwisko Hall.!!! I usun te glupoty .. wiesz ze to jest karane policją ?? Jak ktos to zobaczy i zglosi to bedziesz miala przerypane .. a szczegolnie twoi rodzice -.- Chcesz im to zrobic? Chcesz placic kare , prosze bardzo! Podlosc ludzkanie zna granic!
OdpowiedzUsuń