niedziela, 23 stycznia 2011

News !

 Witajcie ;*
Wraz z kolejnymi zmianami i dołączaniem Gabisi  postanowiłyśmy,
że potrzebujemy jeszcze jednego redaktora!
Najlepiej gdyby był z ....
Z miejscowości Gabi ! i naszej kochanej Alex  !
Zgłoszenia wysyłajcie na adres Gabrieli albo mój 
lub
Pod postem.
Pozdro !



1 komentarz: