piątek, 21 stycznia 2011

Powitanie ;)

Siemka 
Postanowiłam założyć ten blog,  ponieważ gram na STARDOLL. Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić. Będzie dużo konkursów i wiele zabaw. Ja mam na imię Gabrysia  i mam 16 lat. Mam nadzieje ze bedziecie mi donosic kiedy po raz kolejny gabisia9 mnie skopiuje !! Za kazde doniesienie płace specjalną kwotę zależy od przyczyny 
Życzę miłej zabawy ! Pa ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz