Siemka
Postanowiłam założyć ten blog, ponieważ gram na STARDOLL. Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić. Będzie dużo konkursów i wiele zabaw. Ja mam na imię Gabrysia i mam 16 lat. Mam nadzieje ze bedziecie mi donosic kiedy po raz kolejny gabisia9 mnie skopiuje !! Za kazde doniesienie płace specjalną kwotę zależy od przyczyny
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz