piątek, 21 stycznia 2011

"Odświerzony" Salon Piękności

Admini odświeżyli Salon Piękności- trochę poprawili nosy i usta, niektóre na gorsze i to jedne z moich ulubionych... Na okładce ogłosili to i oczywiście popełnili gafę- przydałoby się ich wysłać z powrotem do podstawówki, aby poduczyli się trochę ortografii. No cóż poradzić na to, że język polski jest taki trudny, ah.. 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz