Witajcie ;*
Wraz z kolejnymi zmianami i dołączaniem Gabisi postanowiłyśmy,
że potrzebujemy jeszcze jednego redaktora!
Najlepiej gdyby był z ....
Z miejscowości Gabi ! i naszej kochanej Alex !
Zgłoszenia wysyłajcie na adres Gabrieli albo mój
lub
Pod postem.
Pozdro !
ale z ciebie kopiara...
OdpowiedzUsuń